#516

Vanus/Возраст: 17 Aastat
Harjumusliku tarvitamise kestus/Продленность использования: 1 aastat
Esmaproovimine/Первое пробование:  16 Aastaselt
Keskmine kuine tarvitamise kogus/Среднее употребление за месяц: 7 grammi

Kommentar/ Комментарии:
Ma olin just lõpetanud põhikooli. Astusin gümnaasiumisse, kümnendasse klassi ja kõik olid ju uued näod. Kõik õpilased olid erinevatest koolidest tulnud.
Sain koheselt sõbraks kahe noormehega, tundusid sõbralikud ja toredad vennad olevalt, ainuke asi oli et nad käisid vahetunni ajal alati kuskil ära ja tulid tundi tagasi ja nad nägid teistmoodi välja, pärist täpselt ei saanud aru, aaaga midagi oli kindlalt teistmoodi..
Septembri keskel oli meil vene keele rühmaga minek teatrisse ja siis sel hetkel kui sellest juttu oli, küsis Georg ( nimi muudetud ) et: ” ou sa hitti ei tahaks klappida?”. Ma alguses ei taibanud ära mida ta tahtis minult aga mõni sekund hiljem joudis kohale, et aaa ta vist mõtleb kanepit. Ma siis küsisin et kui palju see maksaks siis, ta ütles et noo klapime polli ehk siis viiekas. Kuna ma olen suht jõukast perest pärit siis mõtlesin, et aa okei sellega pole probleemi.
Lõpuks oli siis see saatuslik päev 😀 kus ma proovisin, tegin ara, teatris oli super fun, mitte kellelelegi ei meeldinud see aga meile meeldis, no sest me olime kivis :D:D:DD.
Lõpuks ma sain väga headeks sõpradeks Georgi ja Edwiniga ja ma hakkasin nendega koos vahetunnis ”hitti” käima tegemas, alguses mõtlesin et never ma ei teeks seda kooli ajal aga tuli välja et kanep aitab mul keskenduda nii kuradi hästi.
Mul on olnud väiksest peale keskendumishäired aga alati kui ma kanepit teen siis ma suudan olla vagusi ja oma tööd teha hästi. See keskendumine on kõigest üks vähestest positiivsetest külgedest…
Nüüdseks, aasta hiljem suitsetan ma umbes ülepäeva kuna mul on kooliajal trenn, poksitrenn.. Seal mul on vaja olla 100% üleval ja ärkvel..
Suvel ma suitsetasin põhimõtteliselt iga päev ja mul pole kunagi paremat suve olnud. Sõltuvust mul ka pole, kuna suudan olla ilma nii kaua kui vaja, nüüd ma teengi ainult siis kui midagi paremat teha pole või mul on vaja õppida..
Pole ühtegi teist narkootilist ainet varem tarbinud ja pole soovi ka..
võibolla kunagi lsd 😀

420Estonia eesmärk on saavutada kiirem kanepi reguleerimine ja tarvitajate stigmatiseerimise kaotamine. Palun jagage ja mainige seda küsitlust oma tutvusringkonnas!
Целю данного блога является быстрое урегулирование вопроса с коноплей,
пожалуиста поделитес етим блогом со знакомыми!

Jaga

Leave a Reply