#151

Age: 22 Years
Habitual use time: umbes pool aastat
First Trial: 12 Years
Average amount used per month: tibakene/nagu võimalik on/nagu antakseg

Comment: Oli 2017 a. suvi. Esimest korda sain seda proovida muffini kujul. Teist korda sain seda kaeraküpsiste kujul.

Hiljem sain seda teha joindi ja bongi kujul. Minule meeldib see väga. Ma olen isiklikult vaadanud/surfanud/googeldanud/uurinud/kuulanud teisi inimesi ning teada saanud selle kahjulikkusest ja kasulikkusest. Mina usun isiklikult seda, mida ütleb mu süda/intuitsioon ehk seda, et tegelikult on see tervislik.

Mul on selline asi, et mulle selle kättesaadavus pole paraku eriti võimalik. Mul tutvusringkonnas ei tegeleta sellega eriti. Keelatud/piiratud vili on alati magusam/mahlasem.

Need inimesed, kes iganes arvavad, et kanepi sõltuvus on olemas, siis mina saan ühe näite tuua, et pigem pole mingit sõltuvust (kunagi soovisin alkoholi ja suitsu sama tungivalt, kui need polnud mulle veel kätte saadavad): Ma olin 18-aastane, aga ikka veel ei tohtinud suitsu ja alkoholi. Kui võimalik, tegin seda salaja. Nii kui kolisin omapead elama, nautisin ma täiega suitsu ja alkoholi. Mitte keelgi ei keelanud ega piiranud, pääsesin vabadusse. Tänu sellele, et sain piirangutest priiks, ei ole mul enam juba väga ammu tungi ei suitsu ega alkoholi järele. Suitsetaja ma loomulikult pole õnneks. Alkoholi suhtes ma olen väga valiv/ võtan päris harva/ ja mitte eriti palju.

Oleks kena, kui kanep saaks legaliseeritud, sest siis oleks mugav lihtsalt minna poodi. Tegelikult peaks iga täisealine inimene ise otsustama ja vastutama oma enda ihu eest. Ma saan aru, et laste eest vastutavad vanemad.

Igatahes, ma oleksin väga tänulik, kui leiaksin endale tutvusi, kes Eestis oleks nõus seda rohelist müüma. 🙂 Kui mitte, pole hullu, siis tuleb mul lihtsalt Hollandis alguses reisimas käia ja kui meeldib, siis võib-olla isegi sinna elama minna. 🙂 “

Tänan vastuse eest!
Survey/Küsitlus/Oпрос
Käbilog

Jaga

Leave a Reply