#276

Age:  36 Years
Habitual use time:  6 Years
First Trial:  22 Years
Average amount used per month: “arvatavasti kuni 4” grams

Comment:”Põhiliselt micro-dosing depressiooni ja sotsiaalse ärevuse leevendamiseks (vt mu kuu kogust). Olulistele kohtumistele kivis peaga ei lähe. Olen ajapikku õppinud erinevaid sorte kasutama erinevate probleemide lahendamiseks, mis paneb magama, mis leevendab valusid, mis paneb mõtte lendama jne. Väga hea on, kui tead, mis sort on, aga tavaliselt pole seda eestis võimalik teada saada. Olen uurinud ka selle ravitoimeid erinevatele haigustele, mõnikord julgen sõpradele soovitada, aga kui pole huvi siis ei pressi ega lähe tema nina alla tossama.

Muidugi kasutan seda ka lõõgastumiseks. Alkoholi ma ei tarbi, ei meeldi. Suitsetan õhtupoolikutel, umbes 0,1- 0,3. Mitte iga õhtu. Väga hea on tegelikult see, et kanepist on vajalik pause teha, sest mingi aja peale saavad keha varud täis ja asi enam ei tööta. See paneb seda taime rohkem hindama ja selle peale austusega mõtlema. Erinevalt alkoholist!

Ma ei soovita mitte kellelgi seda puutuda enne 22-25 eluaastat, sest see grillib noore areneva aju ära. Kõrvalt mitu korda näinud selliseid lugusid. Alko fännid võiksid ennast tänapäeva teaduse ja infoga rohkem kurssi viia. Kahjuks on nad veel enamuses. Ootan muudatusi seadusandlusesse!”

Tänan vastuse eest!
Jaga Küsitlust: Survey/Küsitlus/Oпрос
Käbilog

Jaga

Leave a Reply