#340

Vanus/Возраст: 28 Aastat
Harjumuslku tarvitamise kestus/Продленность использования17 Aastat
Esmaproovimine/Первое пробование:  9 Aastat
Keskmine kuine tarvitamise kogus/Среднее употребление за месяц: “Viimasel ajal vähemalt 1g päevas (õhtused sessioonid, kui kõik päeva toimetused tehtud). Kuus seega vähemalt 30g” Grammi

Comment:“Kanepit hakkasin alguses suitsetama koolis. Olen palju elu jooksul reisinud ja erinevad ebaseaduslikud uimastid ja ergutid olen vajadusel IGAL POOL leidnud väga kiiresti. See näitab mulle väga selgelt, et keelupoliitika ei mõju märkimisväärselt pakkumise vähendamisele ja ammugi ei tegele see nõudluse vähendamisega. Millele järele on nõudlus, tekib ALATI pakkumine. Palju parema meelega ostaksin oma asjad legaalseid kanaleid pidi, tasudes nende pealt vastavad maksud, mida saaks kasutada erinevate ühiskonda edasiviivate kulutuste jaoks. Praeguse keelupoliitika raames aga olen pidevalt sunnitud lävima erinevate inimestega, kelle puhul ebaseaduslike ainete müük on kõige kergem rikkumine.

Vaba inimesena ei tunnista ühegi kollektiivi või isiku õigust dikteerida mida enda eluga teen, kuni ma ei ohusta otseselt teisi inimesi. Olen rahumeelne inimene ja üle kõige soovin et mind rahule jäetakse oma valikutes. Erinevad karistused mind ei hirmuta absoluutselt, tean kes olen ja mille eest seisan. Jätkaksin oma tegevust (värskendatud innu ja trotsiga) ka peale karistuse saamist. Minu arvamusel (mis põhineb aastatepikkusel aktiivsel faktide uurimisel ja poliitika ning nende mõjude jälgimisel ülemaailmselt) on keelupoliitika ühiskonnale OLULISELT KAHJULIKUM, kui mis tahes narkootikumid. Soovin narkootikumide reguleerimist sarnaselt tubakale või alkoholile (mis on kordades ohtlikumad ja surmavamad ained) ja usun, et see on vajalik samm selle suunas, et inimene saaks ennast arvata vaba olema. Seniks, elan vabalt või suren üritades ja kaitstes ennast kõigi käesolevate vahendutega inimeste eest, kes seda vabadust ähvardavad, hoolimata mis munderit nad kannavad. ”

Tänan vastuse eest!
Jaga Küsitlust: Survey/Küsitlus/Oпрос

Jaga

Leave a Reply