#571

Vanus/Возраст:  47 aastat 
Harjumusliku tarvitamise kestus/Продленность использования: ei tarvita harjumuslikult, olen tarvitanud kokku ca 20 korda”
Esmaproovimine/Первое пробование:  30 aasteselt
Keskmine kuine tarvitamise kogus/Среднее употребление за месяц: 0 grammi

Kommentar/ Комментарии:

Olen mõned korrad kanepit kasutanud (välismaal), et saada kogemust ja mõista, kuidas see mulle mõjub. Kogemus oli huvitav ja avardas maailmapilti. Regulaarseks kanepi tarvitamiseks ei tunne ma vajadust.
Arvan, et meditsiiniliseks kasutuseks vajalik kanep peaks olema patsientidele reaalselt kättesaadav ja seda ei tohiks takistada see, et paljud inimesed kasutavad kanepit vaba aja veetmiseks.
Ka meelelahutuslik kasutamine võiks olla seaduslik. Tean inimesi, kellele kanep mõjub paremini kui alkohol ja mul ei ole midagi selle vastu, et täiskasvanud saaksid endale legaalselt kontrollitud kvaliteediga kanepit osta ja selle pealt maksu maksta.
Inimesed on biokeemiliselt ja psühholoogiliselt erinevad, erinev on ka see, milline aine kellele sobib teadvuse seisundi muutmiseks. Selliste erinevuste pärast ei ole vaja inimesi taga kiusata ega karistada.

420Estonia eesmärk on saavutada kiirem kanepi reguleerimine ja tarvitajate stigmatiseerimise kaotamine. Palun jagage ja mainige seda küsitlust oma tutvusringkonnas!
Целю данного блога является быстрое урегулирование вопроса с коноплей,
пожалуиста поделитес етим блогом со знакомыми!

Jaga

Leave a Reply