#6

Age: 24
Habitual use time: 5 years
First Trial: 18 Years
Average amount used per month: 5-6 grammi

Comment:
“Esmalt tarvitades olin väga skeptiline kuna kanep kuulus niiöelda narkootikumide hulka. Peale üksikuid kokkupuuteid märkasin positiivsema meeleolu kõrvalt, et uni on hoopis parem ning ei ärkagi öösel korduvalt iga väikese heli tõttu ülesse. Siis hakkasin kanepit suitsetama väikestes kogustes… selline näpuotsatäis pool tundi kuni tund enne magama minekut.

Kanepit tarvitades kadus ära isu alkoholi järele. Küll pikka mööda, aga ühel hetkel ei vajanud enam alkoholi mida ma varem nädalavahetusel üsna ohtralt tarbisin.

Kanepi mõjul olen avastanud mõtetes teatava avaruse, hakkasin rohkem huvituma oma tervisest – naturaalsem toit rämpstoidu asemel ja füüsiline liikumine tundus ka kuidagi vajalikum. On olnud periood kus pidin trauma järgse haigusseisundi tõttu olema kolm kuud voodihaige, mis meeleolud väga mustaks tegi ning kanepit appi võttes paranesin kindlasti kiiremini ning stress oli pea olematu. Elus on erksamad värvid mida kanep aitas mul avastada ja märgata. Tõeline jõutaim… Mida tuleb teatava austusega tarvitada, et mitte muutuda diivanil lösutavaks laisaks olendiks… Keda olen rohkem märganud kitsama silmaringiga inimeste seas”

Tänan siiralt pikema kirja eest!

Küsitlus/Oпрос/Survey

Jaga

Leave a Reply