#630

Vanus/Возраст: 22  aastat
Harjumusliku tarvitamise kestus/Продленность использования: Umbkaudu 5 aastat
Esmaproovimine/Первое пробование:  14 aastaselt
Keskmine kuine tarvitamise kogus/Среднее употребление за месяц: Iga kuu oma moodi ja oleneb ka stressist ning muudest segajatest kuid umbes 5-10 grammi

Kommentar/ Комментарии:
Kanep minu jaoks on täielik maandaja. Kuna töö mida teen on suure koormuse,stressi ja pikkade töötundidega on see väga hea stressi maandaja. Teen õhtuti peale tööpäeva 1 (ca0,1g) hiti bongist mis viib minu mõtted tööst täiesti eemale. Saan seigelda oma mõistuse ruumides ning lausa kasutada oma aju ja mõistust nagu arvutit luues nt retsepte ja konseptsioone vabalt looklevas informatsiooni jões olles piiritletu. Olen täiesti teadlik, et miskit pole mõistlik tarbida liiga palju seega peab olemas olema muidugi ka enesedissipliini. Leian et kanep on etem pingemaandaja kui alkohol kuna kõrvalnähud on tunduvalt leebemad ka suurtes kogustes. Väga hea näide on nt liiga palju alkoholi üldiselt lõppeb oksendamise ja massiivse peavaluga, suur kogus kanepit paneb sind lihtsalt magama ilma peavaluta.
Kõige totram asi kogu selle “narkopoliitika” juures on see, et tegu on naturaalse taimega mis kasvab looduses ka ilma inimese panuseta. Kui sa võtad endale õiguse keelata inimestel kasutada kindlat taime siis kus sa tõmbad selle tegelikuse “demokraatia” piiri? Kui järsult järgmine aasta tehakse harilik till ebalegaalseks, et selle kasutamine oleks keelatud ja ka kasvatamine siis kas see loogilisus jõuaks sinu pähe, et miks see taim on illegaalne?
Selle asemel, et päris narkootikumitele keskenduda mis on keemiliselt kahjulikud inimkehale, jahitakse tuliselt taga inimesi kes põhimõtteliselt müüvad mega kallist ürti gripkotikesest. Sama hästi hakake juba siis safrani tarvitajaid/tootjaid kartsa loopima.
Portugal on väga hea näide sellest, et kui annad inimesele päris “demokraatiat” ja päris valikuvabadust maitsta, siis see mõistus võib just paremuse poole loksuda.
Aitäh võimaluse eest end verbaalselt väljendada antud teemal ning loodan, et see kilplase sündroom hakkab seal redeli ülevalpoolel ka paremuse poole tervenema.

Jaga

Leave a Reply