10.10.2019 Telegram: Uuele kanepiteemalisele küsitlusele vastates võid aidata kujundada Eesti kanepipoliitikat

Kuigi Telegram meediaväljaandena on üsna vastuoluline, pean neid ühes asjas siiski tunnustama – nad ei arva, et inimesel on peas vaid üks ajurakk, mida ajupoolkerad üksteise vahel jagavad. Telegram on ainuke väljaanne, mis ei kohku tõsiselt pikkade ülevaadete avaldamisest ja usub, et lugejad on võimelised enam kui mõneminutiliseks tähelepanupingutuseks. Muus meedias ei ole võimalik keerulisi teemasid üksipulgi lahata, kuna tähemärkide limiit ja häiriva sagedusega esinevad reklaamid teevad kajastamise ja lugemise võimatuks. Sestap tänan Teid, Telegram.

Lugejad: loodan, et väljandele vaatamata keskendute sõnumile, mitte sõnumitoojale. On omamoodi paradoksaalne, et objektiivset infot olete seekord sunnitud lugema “alternatiivmeediast.” Paraku muud levitamise võimaluse muude meediakanalite kaudu lihtsalt puuduvad.

Link: https://www.telegram.ee/eesti/uuele-kanepiteemalisele-kusitlusele-vastates-void-aidata-kujundada-eesti-kanepipoliitikat
Ülevaadet saab lugeda ka siit, ent leian Telegramis on seda mugavam teha. Eriti kui loete seda näiteks mobiiltelefoni ekraanilt või mõnelt Pad-ilt:
https://docs.google.com/document/u/1/d/e/2PACX-1vSYcXXO9PAMSbM7qU2oUfGyrj5EWIzzd1u1Jykew8dBuMU-Z6Vwutup-y6OXyC37-IfnXC7LNQryVWa/pub

 

Jaga

Leave a Reply