#569

Vanus/Возраст:  27 aastat 
Harjumusliku tarvitamise kestus/Продленность использования:  Ei tarvita, sest mustal turul liigub tundmatu solk
Esmaproovimine/Первое пробование:  21 aasteselt
Keskmine kuine tarvitamise kogus/Среднее употребление за месяц: 0 grammi

Kommentar/ Комментарии:

Soovin, et kanep oleks legaalne ja institutsionaalselt reguleeritud. Samas tuleb teavitustööd tugevamalt teha, sest inimesed on kanepist sõltuvuses ning see ei tohiks antud taime tarvitamise peamine eesmärk olla. Üldistades võib öelda, et inimesed ei saa hakkama ei nutitelefonide, ei alkoholi ega tubakaga ning kanep ei ole erand. Kanepi kuritarvitamine alandab IQ-d (teaduslikult tõestatud) ning pärsib inimese võimet olla täisväärtuslik maailmakodanik. Tasub olla teadlik oma sisemaailma eripäradest, et kanepist kasu lõigata, mitte selle küüsi langeda (a’la ma ei ole sõltuvuses, aga suitsetan mitu korda nädalas (või iga päev))

Kanepi reguleerimine sõltub arukast ja teaduslikust lähenemisest, mitte pimesi propageerimisest, sest välja tuleb tuua kõik positiivne ja negatiivne erapooletult ja ilustamata. USA ja Kanada legaliseerimine pigem toob välja ühiskonna vajaduse enda hädasid järgmise mõnuaine meelevalda matta. Ja see ei too soovitud leevendust – ärgake üles! Samas ma tean, mida ma kanepist otsin ning institutsionaalne lähenemine aitab mul saada selget sotti ainest, mida mulle müüakse, et ma ei peaks ennast käest kätte liikuva kanepi tõttu tundetu tuima juurviljana tundma nagu seda inimestele meeldib teha. Arvestades, et igal ostu korral saan ma just sellist tuimestavat sorti annab märku, et inimestel on oma vaimse tervisega probleeme. Saab leida ka sellelaadsest sordist positiivset, kuid mitte kombel nagu tavaks (empiirilised kogemused).

Serotoniini ja dopamiini omavahelise tasakaalu rõõmud need probleemid ja lahendused. Kanepit pigem tarvitatakse dopamiiniga seotud vaevuste tuimestamiseks (mis pea kõik on iseenda põhjustatud ja vastutuse all), sest serotoniiniga korrektse ümberkäimise korral muutub kanepist saadava kasu hulk märkimisväärselt ning võib üldse täiesti teisejärguliseks kogemuseks saada muu nauditava ja väärtusi loova elu väljavaate raames.

Loodan, et mõistate. USA ja Kanada saavad praegu omal nahal tunda, mida tähendab sõltuvuses rahvas järgmise mõnuaine küüsis. Vähemalt musta turu osakaal on seal kandis põhimõtteliselt kadunud nendele ainetele.

420Estonia eesmärk on saavutada kiirem kanepi reguleerimine ja tarvitajate stigmatiseerimise kaotamine. Palun jagage ja mainige seda küsitlust oma tutvusringkonnas!
Целю данного блога является быстрое урегулирование вопроса с коноплей,
пожалуиста поделитес етим блогом со знакомыми!

Jaga

Leave a Reply