#583

Vanus/Возраст:  40 aastat
Harjumusliku tarvitamise kestus/Продленность использования: 15 
Esmaproovimine/Первое пробование:  18 aasteselt
Keskmine kuine tarvitamise kogus/Среднее употребление за месяц: 20 grammi”

Kommentar/ Комментарии:

Esimesel tutvusel ei avaldanud kanep mingit muljet. Sai keskkooli lõpuklassis mekitud sõpradega ja ei avaldanud erilist mõju. Alles kunagi aastaid hiljem, kui hetk oli õige (ilus päikseline päev, järve ääres looduses, kerge pohmelliga) ilmutasid end kanepi ravivad ja huumorit võimendavad omadused.

Sellest hetkest peale läks asi tasapisi kasvavas joones, kuni sellest sai igapäevase rutiini osa (selleks kulus vast 5 aastat) – täpselt nii, nagu keegi joob kohvi, või suitsetab tavalisi sigarette.

Loovat tööd see ei pärsi, küll aga muudab laisaks ja mugavaks. Kindlasti tekitab pidevalt tarvitades ka psüühilise sõltuvuse. Mõttest teha paus kuu aega, või isegi nädal ei tule tavaliselt midagi välja. Peale pikka tarbimist pause tehes mõjutab und, söögiisu ja meeleolu.

Vaatamata mõningatele negatiivsetele mõjudele on tegemist siiski positiivse ravimtaimega, mis on ebaproportsionaalselt demoniseeritud ja ühtlasi ka võluvitsaga, millega annaks kohalikule turismile ja põllumajandusele väga palju käivet tekitada ja meil ühiskonnas valitsevat negatiivset vastandumisfooni natuke positiivsemaks muuta.

Jõudu ja edu uuringuga

420Estonia eesmärk on saavutada kiirem kanepi reguleerimine ja tarvitajate stigmatiseerimise kaotamine. Palun jagage ja mainige seda küsitlust oma tutvusringkonnas!
Целю данного блога является быстрое урегулирование вопроса с коноплей,
пожалуиста поделитес етим блогом со знакомыми!

Jaga

Leave a Reply