#552

Vanus/Возраст: 19 aastat 
Harjumusliku tarvitamise kestus/Продленность использования:  3 aastat
Esmaproovimine/Первое пробование:  15 aastaselt
Keskmine kuine tarvitamise kogus/Среднее употребление за месяц: 10 grammi

Kommentar/ Комментарии:

Kust täpselt alustada? Kas sellest kuidas see on ainus leevendus, kui järjekordne migreen on mu jalust võtnud ja ma patjade ning tekkide vahel valust väänlen, või hoopis sellest, kuidas igakuiste krampide vastu pole enam parim lahendus köögipõrandal terava valu käes kükitamine ja selle vahelt kuidagi õhtusöögi valmistamine. ”Aga miks sa siis valuvaigistit ega midagi ei võta?”. Aga vot sellepärast, et ma hoolin enda tervisest ja kehast ja jälgin, mida ma sisse söön. Ma eelistan looduslikke valuvaigisteid tablettidele, mis pole ka 30 aastat hiljem minu kehast täielikult kadunud. Aga ometi on minu valuvaigisti illegaalne, sest öeldakse, et ei teata selle pikaajalise tarvitamise tagajärgi, vaatamata faktile, et isegi WHO on selle heaks kiitnud. Vaatamata sellele on aga legaalne alkohol ja tubakas, mille negatiivsed tagajärjed on meile kõigile väga hästi teada.
Tegelikult oleks mul nii palju, mida veel kirjutada sellel teemal, kuid mu vastus on juba niigi pikaks veninud. Mainin veel ka selle ära, et minule on see samal ajal kui ka lõõgastus peale pikka ja pingelist tööpäeva ja ma ei näe, et ma oleks siin kohal grammigi võrra rohkem sõltuvuses, kui nemad, kes istuvad iga õhtu töölt koju tulles teleka ette ja haaravad lõõgastumiseks kas paki magusat või pudeli lahjemat/kangemat.

Kõik seadused pole meie kaitseks ning see on üks neist. Keeld, mis sündis ‘tänu’ rassistile, kes vaatamata uuringutele, mis näitasid, et kanep pole ohtlik, keelustas ravimtaime, mille pooldajaid ta nimetas solvavalt juutideks. Well, guess what… siis olen mina ka juut.

420Estonia eesmärk on saavutada kiirem kanepi reguleerimine ja tarvitajate stigmatiseerimise kaotamine. Palun jagage ja mainige seda küsitlust oma tutvusringkonnas!
Целю данного блога является быстрое урегулирование вопроса с коноплей,
пожалуиста поделитес етим блогом со знакомыми!

Jaga

Leave a Reply