#256

Age: 22 Years
Habitual use time: 1 Years
First Trial: 21 Years
Average amount used per month: 0,5-2grams

Comment:”Olen kanepit ammu ammu proovida tahtnud, kuna olin rekajuht, siis otsustasin seda mitte teha, kuna vastutus on sellel ametil väga kõrge. Kui panin lõpuks autojuhi ameti maha, sest tahtsin kodusemaks jääda, et tulevikus oma naisele ja lastele olemas olla. Kui ameti maha panin, siis kadus ka see suur vastutus mis koguaeg oli ning sõber kes tarbis pidevalt pakkus välja, et teeme selle kaua oodatud istumise (ka mina soovisin seda teha aga blokkisin ameti pärast) ja teeme ühe korraliku joindi. Mõeldud tehtud, tarbin siiani aegajalt kanepit, et lihtsalt aeg maha võtta ja lõõgastuda. Ei mõista mina miks selline asi legaalne pole, mis on sellest halba, et istun kuskil väljas värske õhu käes, teen ühe joindi ja tunnen elust mõnu? Tuju on laes, toit maitseb paremini, seks on mõnusam ja põhi asi mis mulle kanepi juures meeldib on see, et sa saad oma mõtteid rahulikult mõelda, kui kaine peaga või purjus peaga segab 110 asja vahele, siis kanepiga võtad ühe teema ette ja töötled selle ilusti läbi ning tead mida oma elus edasi teha. See on mega hea, tavaliselt teengi siis peale kui elus toimub mega palju asju ja ei oska enam kuhugi poole liikuda ja oled niiõelda lolliks minemas. Istud maha, teed mingi korraliku joindi, istud mõne tunni ja oled hoopis teine mees, oled saanud oma pea selgeks ja tead mida edasi teha. 

Hoian ennast alati kursis selle kanepi teemaga ja ootan millal asi legaalseks saaks, et saaks ka seaduslikult aegajalt aega maha tõmmata, ilma et ma kedagi sellega segaks. Rooli ma kivis peaga ei roni, sest ikkagi olen mingi aine mõju all ja ei kannataks sõita, selleks on kaine juht, kes vajadusel liigutab mind punktist a punkti b. Siiralt loodan, et ma ei pea kolima teise riiki, et saaksin inimese moodi elada ja teha OMA ENDA kehaga seda mis mina heaks arvan.

Pealegi riik saaks leganiseerides kontrollida seda, mis mant ringi liigub, saaks aktsiiside pealt raha, millega toetada asutusi, inimesi, kes seda vajavad. Inimesed oleks nõus vabatahtlikult maksma aktsiisi, et saaks kuskil rahulikult päikseloojangu saatel natuke itsitada.

Igatahes peace ja loodetavasti ei pea hollandisse või ameerikasse kolima, et paremat elu leida.

Tänan vastuse eest!
Jaga Küsitlust: Survey/Küsitlus/Oпрос
Käbilog

Jaga

One thought on “#256

Leave a Reply