#623

Vanus/Возраст:  25 aastat
Harjumusliku tarvitamise kestus/Продленность использования: 6 aastat
Esmaproovimine/Первое пробование:  18 aastaselt
Keskmine kuine tarvitamise kogus/Среднее употребление за месяц: 0,5 grammi

Kommentar/ Комментарии:
Kanep tekitab minus eelkõige kõrgenenud tunnetust kehas/mõtetes/tunnetes, sisekaemuslikke tähelepanekuid, lõõgastust, maailmaavastusrõõmu, stimuleerib loomingulist mõtlemist, alandab stressi ja tõstab meeleolu.

Tarvitamine pole igapäevane, pigem mõnikord nt. kontsertitel/pidudel, seltskondlikel viibimistel, pargis jalutamiseks, muusika kuulamiseks, filmide vaatamiseks, kunstigaleriides käimisel, aeg-iseendale momentidel.
Piisab mikrokogustest.

On teatud perioode, kus hoidun kanepist tahtlikult. Kohati kuna soovin hoiduda sõltuvuslikest käitumisharjumustest; teinekord mõnel raputavamal eluperioodil on lisastimulatsioon liiast. Kahtlustan, et kunagi noore ja kogenematu kasutajana kogesin aine ajendil mõnda aega paranoiat.

Leian, et optimaalseima elu nimel peab iga asjaga siin maailmas, mida enda organismi sisestatakse, olema mõõdukas ja suurel määral eneseteadlik.
Isiklikult näen kanepit positiivses valguses, seejuures pooldan regulatsioon ja legaalset käsitlemist.

420Estonia eesmärk on saavutada kiirem kanepi reguleerimine ja tarvitajate stigmatiseerimise kaotamine. Palun jagage ja mainige seda küsitlust oma tutvusringkonnas!
Целю данного блога является быстрое урегулирование вопроса с коноплей,
пожалуиста поделитес етим блогом со знакомыми!

Jaga

Leave a Reply